Зменшена ціна! Assetto Corsa (ps4) Збільшити для перегляду

Assetto Corsa (ps4)

Новий

  Гра Assetto Corsa - один з найбільш реалістичних гоночних симуляторів сучасності, здатний подарувати вам максимально реальні відчуття керування!

Детальніше

930 грн.

-155 грн.

1 085 грн.

Add to wishlist

Інформація

  У грі вас чекають гонки на точно відтворених ліцензованих гоночних трасах і на більш ніж 90 автомобілях, які також відтворені максимально точно завдяки технології лазерного сканування!

  Ми пропонуємо вам купити гру Assetto Corsa для консолі PlayStation 4, яка зможе порадувати вас відмінною графікою і підтримкою 1080p / 60fps! Графіка гри вище всяких похвал, адже в цю гру траси були намальовані «з голови», це реально існуючі гоночні траси світового рівня!

  Студія Kunos Simulazioni, стала відома тим, що створює професійні гоночні симулятори, для виробників автомобілів і реальних гонщиків!

  Project cars від компанії Kunos Simulazioni, виділяється і тим, що кожен геймер зможе максимально підлаштувати, кожен пункт фізики гри під свої потреби і стиль водіння. Також гра підтримує функцію будування модів, тому якщо ви любитель такого заняття, вам буде де розігнатися.

  Вибір режимів гонки і спеціальних подій дозволять зробити гру, різноманітною та цікавою, як для любителів будувати кар'єру, так і для тих, хто просто хоче поганяти!

  Також в грі Assetto Corsa PS4 ви самі цілком можете налаштувати під свої переваги, як однокористувацький режим, так і мультиплеєр, це саме той випадок, коли можна догодити всім!

  Якщо ви хочете відчути себе реальним учасником цієї гонки, то вам обов'язково потрібно придбати дану гру, тим більше наш інтернет-магазин пропонує вам ліцензовані диски, найкращу ціну і швидку доставку в будь-який регіон України! Замовивши сьогодні, ви зможете поповнити свою колекцію відмінною гоночною грою вже в найближчі дні!

Reviews

Write a review

Assetto Corsa (ps4)

Assetto Corsa (ps4)

  Гра Assetto Corsa - один з найбільш реалістичних гоночних симуляторів сучасності, здатний подарувати вам максимально реальні відчуття керування!

Write a review