тільки в онлайн

Xbox One Elite Controller

Новий

Xbox elite wireless controller – неймовірно точний, якісний і красивий геймпад для власників Xbox.

Детальніше

Add to wishlist

Інформація

Дизайн просто приголомшливий, хрестовини, ручки, аналогові стики виконані з нержавіючої сталі, що забезпечує довгу службу і стильний зовнішній вигляд.

Xbox elite controller купити який ви можете на нашому сайті, підлаштовується під ваш стиль гри і допоможе розкрити весь потенціал. Адже з ним ви можете налаштувати точність для кожної гри індивідуально. За допомогою аналогових стиків різних розмірів і форм, ви зможете знайти конфігурацію, яка збільшить вашу точність, і контрольовану зону. Ви відчуєте швидкість реагування і радість від отримання бажаних результатів! Неймовірно, але геймпад Xbox Elite підлаштується і під розмір ваших рук, завдяки цьому гра стане ще приємнішою і легшою! Ніякого вислизання, нічого не дратує, ніяких неприємних відчуттів.

Значно покращено хрестовину, тепер у вас є можливість переключитися з гранованого варіанту D-pad на стандартний хрест і навпаки, вибирай як тобі зручніше. Всі, навіть найдрібніші деталі геймпада працюють за принципом «вибирай, як тобі краще». Зміни в конструкції тригерів обов'язково потішать любителів шутерів, адже тепер ви будете мати змогу зменшити амплітуду завдяки спеціальному фіксатору. Також зменшено жорсткість кнопок, на що скаржилися власники геймпада Xbox 360. Microsoft xbox one wireless controller elite купити у м. Львів та вся Україна, ви можете на нашому сайті просто зараз, це дійсно варта покупка!

Вам обов'язково слід купити цей контролер, якщо під час гри на інших джойстиках, ви помічали занадто низьку чутливість стиків, або вас дратувала невідповідність кнопок управління і ви вважаєте, що зможете налаштувати все краще. Разом з Xbox elite wireless controller всі ці проблеми назавжди відійдуть в минуле.

Reviews

Write a review

Xbox One Elite Controller

Xbox One Elite Controller

Xbox elite wireless controller – неймовірно точний, якісний і красивий геймпад для власників Xbox.

Write a review