Оренда Playstation VR Товарів у наявності: 4

Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Показані 1 - 4 із 4 пунктів
Оренда Playstation VR

Прокат Playstation VR (PS VR), ігор та аксесуарів в м. Львів

  Якщо ви бажаєте урізноманітнити своє дозвілля, отримати абсолютно нові враження від ігрового процесу і просто відмінно провести час у віртуальному світі, при цьому без великих витрат, вам на допомогу поспішає оренда Playstation VR!

  Наша компанія пропонує вам особливу пропозицію: оренда VR в місті Львів! У нас ви можете взяти віртуальний шолом VR на прокат в будь-який зручний для вас час. Крім гарнітури в вартість входить диск VR Worlds, де вас чекають відразу п'ять цікавих і різноманітних ігор для гарнітури віртуальної реальності! Також у вас буде можливість взяти і інші ігри PS VR.

  Оренда Sony VR

 Це відмінний варіант проведення часу в компанії друзів, співробітників або однокласників. Тому прокат приставок і прокат PS VR користується величезною популярністю на корпоративах, днях народженнях, зустрічах випускників або просто добрих друзів!

  У разі необхідності наш співробітник прийде на допомогу і допоможе вам підключити гарнітуру, а також відповість на всі запитання та проведе інструктаж по користуванню.

  Крім прокату VR шолому в нашій компанії, ви також можете орендувати всі необхідні для ігрового процесу речі: приставку Playstation 4, Move, що зроблять ігровий процес більш захоплюючим, PS Camera, і різноманітні VR ігри.

  Гарнітура віртуальної реальності Playstation VR - це найновіший, якісний і безпечний варіант подорожі віртуальними світами на сьогоднішній день! Ми піклуємося про доступність такої можливості для кожного, тому наші ціни вас приємно здивують! Звертайтеся, будемо раді допомогти зробити ваше проведення часу цікавим, відкривши дверцята в захоплюючий світ віртуальної реальності!

Для замовлення телефонуйте просто зараз, наш телефон 0989440259.