Оренда PS4 Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Оренда PS4

Прокат PS4, ігор та аксесуарів в м. Львів

  Наша компанія пропонує вам урізноманітнити ваше свято або просто весело провести час без особливого приводу! Прокат Playstation 4 в м Львів - це унікальна пропозиція, яка допоможе вам, без великих витрат поринути в ігровий світ пригод і битв!

  Оренда Playstation 4 в Україні користується величезною популярністю, адже якщо вам хочеться організувати ігровий вечір в вашому приміщенні, з компанією ваших друзів, співробітників, однокласників або одногрупників, вам не потрібно купувати приставку для цього приводу, а можна просто на добу чи декілька скористатися пропозицією прокат PS 4 в м. Львів!

  Представник нашої компанії допоможе вам підключити консоль і проведе невеликий інструктаж користувача, в разі необхідності. Не переживайте якщо у вас немає досвіду в підключенні, ми з усім допоможемо!

  Разом з ігровою приставкою ви отримуєте набір найпопулярніших ігор, абсолютно безкоштовно. У комплекті вас чекають: Mortal combat XL, GTA V, FIFA 17, Call of duty black ops IIIUFC 2 і інші відомі ігри.

  Крім оренди ігрової приставки в нашій компанії ви можете взяти на прокат гарнітуру віртуальної реальності Playstation VR, а також всі необхідні аксесуари для ігрового процесу: додаткові джойстики, камеру, муви.

  Звертаючись в нашу компанію для прокату ігрових приставок, ви отримуєте якісну послугу за доступними цінами! Залишайте заявку на сайті або телефонуйте просто зараз по телефону 0989440259, щоб зарезервувати потрібну вам дату!