Ігри PS VR Товарів у наявності: 10

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Ігри PS VR

Вигідно придбати ігри для Playstation VR (PS VR)

В цьому розділі ви можете купити найкращі ігри для Playstation VR у Києві, Львові, Рівному чи іншому місті України з швидкою доставкою!

Віртуальний шолом компанії Sony одна з головних новинок 2016 року і вже встигла зайняти лідируючі позиції серед аналогічних товарів! Адже справжні цінителі якості знають, що компанія завжди викладається по максимуму, щоб створити краще!

Sony Playstation VR - ваш пропуск в неймовірний віртуальний ігровий і навчальний світ! Віртуальний шолом створений максимально комфортним для користувача і не заподіює ніяких незручностей у використанні!

Кращі ігри VR ви можете придбати в нашому інтернет-магазині просто зараз!

Playstation VR Worlds- краща пропозицію для тих, хто тільки що купив гарнітуру віртуальної реальності, адже це збірник захоплюючих ігор, і купуючи один диск, ви отримуєте відразу 5 різнопланових пригод!

DriveClub VR - віртуальна версія відомого гоночного симулятора, ще ніколи автомобільні гонки були настільки реалістичними!

Battlezone VR - віртуальна версія улюбленого багатьма аркадного шутера! Сеттінг гри яскрава барвиста планета, де вам належить управляти танком! Захищайте свою планету завдяки широкому арсеналу зброї! І все це від першої особи в шоломі віртуальної реальності! Мультиплеєр і постійна генерація нових карт зроблять ігровий процес ще цікавішим!

Eve Valkyrie VR – мультикористувацький шутер для окулярів віртуальної реальності, створеної на основі легендарної гри 2003 року EVE Online. Повне занурення в космічну пригоду на основі відмінної графіки і музичного супроводу зуміють принести чимало задоволення сучасному геймеру!

Until Dawn: Rush of Blood VR - віртуальне доповнення до відомого шутеру Until Dawn. Лоскочуча нерви VR гра від першої особи, зіграй якщо не боїшся!

 Замовляй сьогодні кращі ігри віртуальної реальності PS VR в Чернівцях, Тернополі чи будь-якому іншому місті України на нашому сайті і відчуй абсолютно нові емоції від геймплею!