PlayStation VR Товарів у наявності: 7

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів
PlayStation VR

   Вигідно купити гарнітуру віртуальної реальності Playstation VR (PS VR)

   Пропонуємо вашій увазі найочікуванішу новинку 2016 Sony Playstation VR і аксесуари до нього! Sony Playstation VR шолом віртуальної реальності, здатний подарувати шквал нових непередаваних емоцій і внести нові відчуття і фарби в твоє геймерське життя!

   Шолом Playstation VR реліз якого відбувся 13 жовтня 2016 року, безсумнівно, стане найбільш очікуваним подарунком для фанатів Playstation 2016 - 2017 року! Купити PS VR можна в Тернополі, Луцьку, Рівному чи будь-якому іншому місті України, адже ми пропонуємо швидку доставку!

   Творці подбали про вихід безлічі цікавих і різноманітних ігор та неігрових додатків, разом з виходом гарнітури, а так само пообіцяли істотно збільшити їх кількість найближчим часом, тому покупка VR зараз - це інвестиція в цікавий ігровий і навчальний процес на багато років!

   У нашому інтернет-магазині, ви зможете знайти все необхідне для ігрового процесу за доступними цінами. Ми пропонуємо кращу ціну на сам шолом, а також на Playstation Move для PS VR, PS 4 Camera v2 і ігри! Що цікаво, ви можете грати на VR зі звичайним геймпадом від Playstation, але муви, здатні подарувати більш яскраві емоції і відчуття від геймплею!

  Ми пропонуємо тільки якісну ліцензовану продукцію з гарантією 12 місяців і доставкою по Україні! Купити свій Playstation VR і аксесуари до нього можна в Києві, Львові, Франківську чи будь-якому іншому місті України просто зараз! Занурся в світ непередаваних емоцій віртуальної реальності вже найближчим часом!