Ігри для Xbox One Товарів у наявності: 81

на сторінку
Показані 1 - 66 із 81 пунктів
Показані 1 - 66 із 81 пунктів
Ігри для Xbox One

Купити ігри для Xbox One

 Розробники приставки Xbox One не перестають тішити своїх фанатів. Випускаючи в світ свій останній винахід, творці консолі відзначили головні переваги новинки:

 Наявність кінект, який розпізнає рухи, голос і навіть міміку обличчя. Завдяки цьому пристрою, ви занурюєтеся в гру швидше і ефективніше;

 Новий геймпад. Зробивши сорок удосконалень, розробники подбали, щоб джойстик ідеально сидів в руках і добре виконував потрібні дії. Тут немає ніяких дротів, що дуже зручно під час гри. Вас ніщо не стримує і не обмежує. Не дарма на оновлення цього елементу було витрачено сто мільйонів доларів.

 Ексклюзивні ігри, які відрізняються оригінальною задумкою, графікою і захоплюючим сюжетом.

Ігри, які занурюють вас в іншу реальність

 Під час презентації Xbox One, творці оголосили про вихід нових ігор. Крім підтримки приставкою безлічі ігор, які випускалися для попередньої моделі, для нової так само є безліч ексклюзивних варіантів.

 Перш ніж купити ігри для Xbox One у Львов, Тернополі чи Франківську, пропонуємо ознайомитися з їх асортиментом.

 Тут є ігри будь-якого жанру:

-пригоди;

-гонки;

-сімейні;

-шутери;

-рольові;

-спортивні;

-квести.

З моменту виходу консолі, фанати вже оцінили ігри і визначили пару найбільш захоплюючих.

Forza Motorsport 6

 Реліз цього автосимулятора відбувся одночасно з початком продажів першого покоління консолі. Сталося це 22 листопада 2013.

 У шостій частині гравці можуть з перших хвилин занурюватися в світ швидкості та адреналіну. Тепер якість гри вийшла на новий рівень. Як і в житті, в грі зчеплення шин з дорогою залежить від швидкості. Завдяки хорошій чутливості заднього приводу провідних коліс, гонщик може керувати будь-якими заносами під час змагань.

 Щоб створити ілюзію повного занурення в гру, рекомендується використовувати Xbox One кермо і хорошу акустичну систему, або навушники, щоб глибина і частота звуку була на відповідному рівні.

Fifa 2017

 Хвилюючий момент для фанатів футболу. Розумне рішення розробників дозволяє грати футбол, не витрачаючи при цьому зайвих сил. Джойстик - головний інструмент. Керуйте гравцем, придумуйте власні стратегії, виробляйте індивідуальний стиль. Грати футбол можна не тільки з друзями, але і з незнайомими людьми, приймаючи участі в турнірах, які влаштовуються в мережі.

Де краще купувати ігри для Xbox One?

 Купуйте на нашому сайті ліцензійній ігри для вашої консолі. Завдяки надійному постачальнику, ціни на ігри Xbox One у нас набагато вигідніші, ніж в інших магазинах. Поспішайте замовити собі розваги, щоб вже завтра зануритися в нові, невідомі ігрові світи.